Оплата і доставка

Оплата

Готівка

Оплату готівкою ти можеш здійснити як у нашому офісі, при замовленні або отриманні товару, так і при отриманні замовлення, яке доставить наш кур’єр або поштова служба.

Безготівкова

Якщо потрібно оплатити наші послуги або товару безготівковим шляхом – не проблема. Ми надішлемо рахунок для здійснення безготівкової оплати.

Visa/MasterCard

Оплата також може здійснюватися за допомогою платіжної картки. При замовленні потрібно вказати про даний тип оплати і ми надішлемо номер платіжної картки.

Доставка

По Луцьку

Доставка по Луцькуздійснюється з 9:00 до 20:00 по буднях, на наступний день після оформлення замовлення. При додатковому узгодженні ми можемо здійснити доставку в інший обумовлений час. Вартість доставки: 50 грн. *

По Україні

Ми здійснюємо доставку товару по всій Україні за допомогою однієї з кур’єрських служб: «Нова Пошта», «Укр Пошта». Замовлений товар ти можете забрати як зі складу перевізника, так і оформити адресну доставку, при якій замовлення буде доставлене за вказаною адресою.

Самовивіз

Ти можеш забрати своє замовлення самостійно в нашому офісі за адресою: Луцьк, псп.Відродження 49а Попередньо уточни стан готовності замовлення у менеджера.

Накладеним платежем

При оформленні доставки товару в тебе є можливість замовити послугу «Накладений платіж», при якій ти оплатиш вартість товару після його отримання. (Післяоплата здійснюються замовлення до 1000 грн.)

Наші послуги