Про нас

ФОТОСТУДІЯ (Хто і для чого?)

 

Як часто ми фотографуємось? Мабуть, ледь не щодня. Часто-густо доводиться стикатися із тим, що ми лишаємося не задоволені. Фото не такі, як хотілося б; нам не подобається, як ми виглядаємо в кадрі, а ще ж зайві тіні, непотрібні предмети тощо. І постає логічне запитання: а чи не краще звернутися до профі? Хтось скаже, що це дорого, це зайве.

Давайте мислити разом. Якщо Вам дійсно потрібні гарні фотографії, наприклад, де Ви поруч із коханою людиною, сім’єю чи друзями, то хіба не краще заплатити й отримати якісну фотосесію, аніж бідкатися, що вкотре “щось не так”? Тим паче спогади, отримані завдяки фотосесії, не мають ціни.  

Але як же обрати необхідну фотостудію? Куди піти, щоб бути задоволеними результатом? Пропонуємо звернути увагу на фотостудію “ЯрКо”.

Хто ми такі? Група цікавих та не схожих між собою людей, зібраних разом із різноманітних напрямів життя і різних робіт, об’єднаних спільною любов’ю до фотографії.

Чому ми так називаємось?

 По-перше, ініціатором створення цієї студії є Ярослав Близнюк, як Ви вже здогадалися, абревіатура взята з імені у поєднанні зі скороченням компанії друзів (так зване “Ко”).

По-друге, наша фотостудія покликана додати яскравості, фарб у життя. На нашу думку, зараз у повітрі багато негативу, сірої буденності, і з цим потрібно щось робити, причому терміново!

У нас є багато напрямків, однак дуже важливим серед них є дитячі та сімейні фото. Бо яка жінка не хотіла б отримати світлину, щоб поглянути на неї через 10-20 років і пригадати, як то було колись? Або ж як приємно матері дивитися на фотографії свого маляти, яке так швидко росте. Ми хочемо, аби Ви дивилися на свої знімки і щиро раділи, а не кепкували із того, що вийшли на фото, наче сфотографувалися перший раз для паспорту. Тому наша студія не продає сухі картинки, ми даруємо спогади. Безцінно, егеж?