Блог про фотографію, весілля, фотосесії, випускні і все що з цим повязано.
 
 

Заклади для весілля

 

05.05.2019

|

Ярослав Близнюк фотостудія “ЯрКо”

 
 

                                                                ЗЕЛЕНИЙ ГАЙ

Бенкет – невід’ємна частина святкування весілля і, зважаючи на невеликий вибір якісних закладів в межах Луцька та його околицях, до вибору ресторану слід підійти з особливою ретельністю.
📍Найбільш популярні заклади серед молодят – Gosti, Зелений Гай, Срібні Лелеки, Рест-Парк. Чудова кухня та неповторний інтер’єр стануть гармонійним продовженням Вашого свята. Але часто ці заклади можуть бути замовлені заздалегідь на довгий період часу, тому не зволікайте і проконсультуйтесь з персоналом.

 

                                                                                   Гості

 

 

ГОСТІ
 
IMG_9607
 
IMG_9775
 
IMG_9485
 
IMG_9771
 
IMG_9487
 
IMG_9709
 
IMG_9689
 
 

 


📍Вуаль, Садиба на джерелах, Острів, Замкова Вежа,Золота Підкова,101 Км, –  автентичні заклади з цікавою атмосферою, кожен з яких має свої особливості, які варто врахувати при організації на їх території весілля. Час закінчення музичного супроводу, віддаленість від міста, облаштування території – здавалось би, це нюанси, але при влаштуванні весілля вони є важливими.

 


Замовляючи фотографа та відеографа на весілля, поцікавтесь, чи має він досвід зйомки в обраному закладі і не соромтесь попросити продемонструвати кілька кадрів.


Нехай Ваше свято стане приємним часом відпочинку для Вас та Ваших гостей!
.
📷 Ярослав Близнюк 
📲 066 931 49 92

#wedding #весілля #фотографнавесілля #фотографлуцьк #відеографлуцьк #photobook #фотокнигилуцьк #весільнийальбом #подарунок #ідеїподарунків #фотозйомка #фотосесія  #lovestory #спогадиуфото #shooting #session #фотограф #photography #ярко #yarukcom

 

 

 

 

Теги:

фото

видео

Фотограф

Готельно розважальний комплекс

Зелений Гай

Гості

Рестпарк

Вуаль

Садиба на джерелах

Острів

Замкова Вежа

Золота Підкова

101 Км

Свадьба

декор

Декор на свадьбу

фотограф Луьцк

весільні фотографи

Бенкет